Mavi Streç Film Dispenseri

Mavi Streç Film Dispenseri PAL-S-35 Özellikleri / Malzemesi Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 35 cm Mavi olarak üretilmiştir. Endüstriyel Mavi Streç Film Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 35 cm modelleri fiyatları, toptan Mavi Streç Film Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Mavi Streç Film Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Mavi Streç Film Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Mavi Streç Film Dispenseri
Satış fiyatı 266,81 TL
İndirim
Açıklama Mavi Streç Film Dispenseri PAL-S-35

Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 35 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 35 cm
Mavi olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Mavi Streç Film Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Mavi Streç Film Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Mavi Streç Film Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Mavi Streç Film Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.