Metabo Matkap Kömürü

Metabo Matkap Kömürü K 5X8X13 Y
Metabo Matkap Kömürü
Satış fiyatı 148,97 TL
İndirim
Açıklama

Metabo Matkap Kömürü K 5X8X13 Y

* El matkabı kömürünün ölçüleri 5*8*13 mm.dir - Metabo matkap elektrik kömürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Karbon kömürünün imalatı yarıklı olarak yapılmıştır

* Matkap endüvisine elektrik iletim kömürünün paketinde 2 adet matkap motoru kömürü vardır

* Ölçülerinin uyumlu olduğu her türlü elektrikli el aletinin motor kömürü olarak kullanılmakta olup ayrıca metabo avuç içi taşlama kömürü aeg phe motor kömürü metabo b504 el matkaplarına uyumlu karbon elektrik kömürüdür - Metabo el matkabı motoru kömürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Metabo Matkap Kömürü K 5X8X13 Y: Karbon motor kömürlerinden kaliteli endüvi kömürünün imalatı profesyonel elektrikli matkap kömürleri fabrikası üretimi 5X8X13 mm ölçülerinde L13142 numaralı b504 metabo matkaplara uyumlu karbon kömür yedek parçasıdır - Metabo el matkabı kömürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Metabo matkap kömürü satışı haricinde her marka model elektrikli el aletleri motor kömürlerini ve fırçalı elektrik iletim sistemi olan endüstriyel makineler için özel üretim sanayi tipi elektrik iletim kömürlerinin de imalatını yapıyoruz - Metabo matkap aeg phe taş motoru kömürü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.