Ce Belgeli Motorlu Börek Ocağı

Motorlu Börek Ocağı AEM0007:Tepside börek pişirmek için profesyonel ce belgeli motorlu börek ocağı fiyatları tepsi böreği pişirmede kullanıma uygun kaliteli ekonomik igdaş gazmer onaylı motorlu börek ocağı modelleri boşnak börekçileri için endüstriyel ce belgeli motorlu börek ocağı teknik şartnamesi müşteri önünde börek pişirmede kullanılan ce belgeli motorlu börek ocağı fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Motorlu Börek Ocağı:Su börekçileri için en kaliteli motorlu su böreği pişirme ocakları motorlu su böreği pişirme tezgahları motorlu künefe pişirme ocakları doğalgazlı bazlama pişirme ocağı tüplü yufkacı ocaklarının İgdaş Gazmer Onaylı Ce belgeli motorlu
Satış fiyatı 36.819,09 TL
İndirim
Açıklama

Ce Belgeli Motorlu Börek Ocağı AEM0007 

Motorlu Yufka Bazlama Su Böreği Pişirme Ocakları - Motorlu Börek Ocağı

 * Motorlu su böreği pişirme ocağının ısı değeri 14,4 KW dır - Motorlu su börek ocakları/motorlu tepsi böreği pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Profesyonel tip motorlu su böreği pişiricisi bu ocağın 1 saatlik devamlı kullanımda 1,516 m3 doğalgaz tüketimi vardır

 * 21 mbar gaz basıncıyla çalışan profesyonel motorlu su böreği pişirme ocağının iki adet simit şeklinde gaz brülörü vardır

 * Su böreği motorlu pişirme ocağında su böreği tepsisini dakikada 1 devirle döndüren redüktörlü çevirme motoru vardır - Motorlu su börek ocakları/motorlu tepsi böreği pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motorlu çevirme redüktörüyle tepsideki su böreği eşit pişer

 * Börek çevirme motoru 220 volt elektrikle çalışır

 * Motorlu börek ocağının genişliği 81 cm yüksekliği 85 cm olup ağırlığı 26 kg.dır - Motorlu su börek ocakları/motorlu tepsi böreği pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gaz valfleri ECA markalı olup emniyet ventilli sistemle çalışmaktadır

 * Profesyonel dönerli su böreği pişirme ocağının, simit bekle pişirme sacı arasındaki mesafesi ayarlanabilir şekilde yapılmıştır

 * Ayaklarının imalatı 40X40 mm. paslanmaz çelikten imal edilmiş olan börek pişirme ocağının yüksekliği ayarlanabilir rotil ayakları vardır - Motorlu su börek ocakları/motorlu tepsi böreği pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Su böreği pişirme ocağının gövde davlumbazı paslanmaz çelikten imal edilmiştir

 * Gazlı yakıt sisteminin özel dizaynı sayesinde yanma tam olur; çiğ gaz atmaz, yakıt tasarrufu sağlar

 * Börek pişirme ocağının güvenlik önlemleri dolayısıyla belgesi tam olup CE belgeli ve GAZMER onaylı bazlama pişirme ocağıdır - Motorlu su börek ocakları/motorlu tepsi böreği pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart olarak doğalgazla çalışır halde üretimi yapılan börek pişirme ocağı sipariş esnasında belirtildiği takdirde tüplü-tapgazla çalışır halde teslim edilebilir

 * Gazmer belgeli su böreği pişirme ocağı 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi börek pişirme ocaklarının yedek parçaları (gaz musluğu,termokulbu,musluk düğmesi,simit brülörü,küçük beki,motorlu çeviricisi,su böreği pişirme tepsisi,büyük beki v.b. profesyonel su böreği pişirme ocağı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal börekçi tipi su böreği pişirme ocağı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir su böreği pişirme ocağınız var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli su börekçisi tipi ayaklı su böreği pişirme ocaklarının tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel su böreği pişirme ocaklarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel su böreği pişirme ocağı-saç tavalı yufka katmer lavaş pişirme ocakları tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretim doğalgazlı su böreği pişirme ocakları-tüplü dönerli su böreği pişirme ocağı tezgahları haricinde özel ölçülü börek pişirme ocakları (1,2,3,4 gözlü-brülörlü) 2-3 tepsilik su böreği pişirme tezgahlarının lavaş pişirme ocaklarının da imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel börek pişirme ocağı tüplü su böreği pişirme ocağı imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ce Belgeli Motorlu Börek Ocağı AEM0007:Su Böreği Pişirme Ocakları Motorlu Börek Ocakları bölümündeki bu CE belgesi olan ve GAZMER onaylı doğalgazla çalışan motorlu su böreği ocağını her tarafı eşit pişmiş tepsi böreklerini pişirme ocağı motorlu künefe pişirme ocağı ev yapımı tepsi böreği motorlu pişirme ocağı motorlu kadayıf kızartma ocağı olarak kullanabilirsiniz. En ucuz fiyatlı su böreği pişirme ocağı haricinde tezgah üstü su börek ocakları bazlama pişirme ocağı dolaplı su böreği ocağı yufka pişirme ocakları ayaklı motorlu su böreği ocağı lavaş ocaklarını da satıyoruz - Motorlu su börek ocakları/motorlu tepsi böreği pişirme ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.