Ocak Altı Tava

Ocak Altı Tava M.D145.01 Özellikleri / Malzemesi 30x30 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Ocak Altı Tava üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pislik Tavası modelleri fiyatları, toptan Ocak Altı Tava çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Ocak Altı Tava Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Ocak Altı Tava Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Ocak Altı Tava Kullanışlı ekonomik endüstriyel Oca
Satış fiyatı 774,77 TL
İndirim
Açıklama

Ocak Altı Tava M.D145.01

Pislik Tavası  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
30x30
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Ocak Altı Tava fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Ocak Altı Tava modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Ocak Altı Tava fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Ocak Altı Tava alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.