Ocak Brülörü

Ocak Brülörü Fabrikası Üretimi M.D010.02 Özellikleri / Malzemesi 18 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Kuzine yemek ocağı brülörünün üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Tekli Yanışlı yanıcı brülör modelleri fiyatları, ayrıca toptan İki Halkalı Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Ocak Brülörü Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kuzine Yemek Pişirme Ocağı Brülörü Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel döküm ocak brülörü imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli İki Halkalı B
Satış fiyatı 1.292,80 TL
İndirim
Açıklama

Ocak Brülörü M.D010.02

Lpg-Lng Brülör Üstten Delikli Tekli Yanışlı Takı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
18 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel İki Halkalı Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi İki Halkalı Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle İki Halkalı Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan yer ocağı kuzine ocak brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.