Otantik Etli Pilav Sunum Bakır Yemek Servis Tabağı

Otantik Etli Pilav Sunum Bakır Yemek Servis Tabağı BİT47:Restoranlar için profesyonel otantik bakır yemek servis tabağı fiyatları lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik otantik bakır etli pilav servis tabağı modelleri otantik işletmeler için bakır et kebabı servis tabağı teknik şartnamesi otel restoranlarında kullanılan otantik bakır tavuk sunum tabağı fiyatı özellikleri 47 cm lik bakır tabak imalatçıları otantik bakır yemek servis tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli otantik bakır yemek servis tabakları modelleri en uygun bakır etli pilav servis tabağı toptan otantik bakır et kebabı servis tabağı satış listesi büyük bakır yemek servis tabağı fiyatlarıyla bakır yemek servis tabağı fabrikası
Satış fiyatı 3.666,83 TL
İndirim
Açıklama

Otantik Etli Pilav Sunum Bakır Yemek Servis Tabağı BİT47

* Bakır malzemeden yapılmıştır - Bakır et pilav servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kapaksız modeldir

* Ölçüleri: 33x40

* İç ölçüleri: 39x24 Bakır et kebap tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otantik Etli Pilav Sunum Bakır Yemek Servis Tabağı BİT47:Otantik etli pilav sunum bakır yemek servis tabakları büyük bakır kebap tabakları bakır kebapçı tabakları modellerinden kaliteli otantik bakır yemek servis tabağının imalatı profesyonel bakır tabaklar fabrikası üretimi 47 cm uzunluğunda 33 cm genişliğinde bakır otantik bakır yemek servis tabağıdır - Otantik etli pilav sunum bakır yemek servis tabağıdır - Otantik etli pilav sunum bakır yemek servis tabağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu otantik etli pilav sunum bakır yemek servis tabağı fiyatı 1 adet için yazılmış olup toptan alımlara özel indirimli fiyat teklifi verebilmemiz için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yazabilirsiniz - 47 lik otantik etli pilav sunum bakır yemek servis tabağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.