Otel Tipi Blendır

Otel Tipi Blendır GTECH PREMIUM:Oteller için profesyonel otel tipi blendır modelleri kafelerde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik otel tipi blendır fiyatları imalatçılarından sağlam otel tipi profesyonel blendır satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Kampanyalı otel tipi blendır fiyatları endüstriyel otel tipi blendır indirim kampanyası fabrikasından en ucuz fiyatlı otel tipi blendır modelleri satış telefonu 0212 2370751
Satış fiyatı 15.995,18 TL
İndirim
Açıklama

Otel Tipi Blendır GTECH PREMIUM

* Net uzunluk: 20 cm - Otel tipi blendır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net derinlik: 20 cm
* Net yükseklik: 53 cm
* Dayanıklı polikarbon hazne
* Paslanmaz çelik bıçak - Otel tipi blendır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aşınmaya karşı dayanıklı dişli seti
* Yüksek HP motor
* Emniyet switchi
* Voltaj: 220 - Otel tipi blendır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam güç (kW): 1,68
* Maksimum elektrik gücü (kW): 1,68
* Devir - RPM: 32
* Motor gücü - HP: 3,5 - Otel tipi blendır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne kapasitesi: 2,5 lt
* Buz kırma fonksiyonu: Var
* Kontrol paneli: Manuel

Otel Tipi Blendır GTECH PREMIUM:Farklı meyvelerden buzlu içecek kokteyleri yapabileceğiniz meyveli sütler hazırlayabileceğiniz bu blendır güçlü motoru sayesinde işlemlerinizi zorlanmadan yüksek performansla halletmenizi sağlayacak.Otel büfe kafe tarzı işletmelere uygun olarak üretilen bu blendırın temizliği kolay ve kullanışlıdır.Otel tipi blendır 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Oteller kafeler restaurantlar büfeler okul kantinler meyve suyu dükkanları için otel tipi blendır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.