Oteller İçin Kat Temizlik Arabası

Oteller İçin Kat Temizlik Arabası Çeşitleri Üreticisi AOR-1411:Oteller için profesyonel kat temizlik arabası fiyatları hastanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik brandalı kat temizlik arabası modelleri yurtlar için endüstriyel ahşap kat temizlik arabası teknik şartnamesi otellerde kullanılan 5 gözlü kat temizlik arabası fiyatı özellikleri oteller için mobilyalı tekerlekli kat temizlik arabası fabrikası çift torbalı kat temizlik arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından oteller için en kaliteli kat temizlik arabaları modelleri yurt yatakhaneleri için en uygun mobilyalı kat temizlik arabası toptan oteller için ahşap kat temizlik arabası satış listesi çift torbalı oteller için kat temizlik arabası fiyatları
Satış fiyatı 21.399,84 TL
İndirim
Açıklama

Oteller İçin Kat Temizlik Arabası AOR-1411

Kat Servis Arabası Otel Temizlik Servis Arabası Tekerlekli

 Oteller için kat temizlik arabası;

* Ölçüleri: E: 55 B: 66/121 Y: 130 cm - Oteller için kat temizlik arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik boyalı dkp profil iskelet
* Mdflam gövde
* 5 bölümlü üst buklet kutusu - Hastaneler için kat temizlik arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Katlanabilir yan kollar
* Kilitli kapak
* Çarpma lastiği - Oteller için kat temizlik arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek

* Otellerde temizlik arabası olarak kullanılan bu profesyonel 5 bölümlü kat temizlik arabası 2 yıl garantili satılmaktadır

Oteller İçin Kat Temizlik Arabası AOR-1411:Döner tekerlekleri ile kolayca hareket eden bu bez torbalı kat temizlik arabası ile hastahane, otel, tekstil atölyeleri ve benzeri yerlerde, katlar arasındaki temizlik alet ve edavatlarını taşıma saklama  işlevlerini rahatlıkla yürütebilirsiniz, dizayn aşamasında titizlikle yapılandırılmış ve üzerindeki özel bölmeleriyle ağır koşullarda kullanımı, bez torbalı bölmesi ile yapılandırılmıştır. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otellerde temizlikçilerin işini oldukça kolaylaştıran bu kat arası temizlik arabası basit ve işlevsel dizaynıyla kullanım rahatlığı sağlıyor. Tekerlekleri bez torbaları hepsi uzun ömürlü ve verimli kullanım için tasarlanmış. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.