Otomatik Yangın Söndürme Sistemi

Otomatik Yangın Söndürme Sistemi 10A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk otomatik yangın söndürme sisteminin imalatı 10 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 7 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel ölçülü otomatik yangın söndürme sistemi üretimi ve davlumbaz söndürme sistemi montajını da yapıyoruz - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli otomatik yangın söndürme sistemi modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Satış fiyatı 58.777,48 TL
İndirim
Açıklama

Otomatik Yangın Söndürme Sistemi 10A3GL

- Otomatik yangın söndürme sistemi endüstriyel mutfaklardaki mutfak davlumbazlarında oluşabilecek olası yangını otomatik söndürme sistemidir - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Toplamda en fazla 10 akışla (yangın söndürme kimyasalı püskürtme başlığı) çalışabilen otomatik yangın söndürme sistemi modelidir
- Yangın esnasında yangın sıcaklığının algılanmasıyla tam otomatik olarak çalışan veya ihtiyaç halinde elle çalıştırılabilen otomatik yangın söndürme sistemidir - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik yangın söndürme sisteminin 3 galonluk yangın söndürme tüpü vardır
- Mutfak davlumbaz kanalı için 2 püskürtme nozulu, davlumbaz havalandırma bacası için 1 nozul ve davlumbaz altındaki cihazlar, ocaklar, fritözler için 7 püskürtme nozulu olmak üzere toplamda 10 nozulludur - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik yangın söndürme sistemi ortalama 1.5 metreye 5 metrelik davlumbaza göredir
- Fotoğrafta görülen otomatik yangın söndürme sisteminin resmi temsili olarak konulmuş olup (1 davlumbaz 3 cihaz için) fikir edinmeniz açısındandır, dikkate almayınız - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik yangın söndürme sistemi yangın çıkarma tehlikesi olan; elektrikle ve gazla çalışan bütün makinalardaki yangını söndürmede etkilidir

Bu davlumbaz söndürme sistemi aşağıdaki bileşenlerden oluşturulmuştur; - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Yangın söndürme kimyasalının depolandığı ana tank (yangın söndürme tüpü)
- Yangın söndürme tüpündeki kimyasalı yangın mahalline nakleden boru tesisatı - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Alev almış cihazlara; yangına kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları ile muhtemel alev alabilecek bölgelere kimyasal püskürten yangın söndürücü başlıkları
- Muhtemel yangını algılama sensörü - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik yangın söndürme sistemini elle çalıştırabilmek için acil elle yangın söndürücü boşaltma mekanizması

- Bu otomatik yangın söndürme sistemi yerli malı yangın söndürme sistemi olup, Türkiye'de % 100 Türk Mühendislerince tasarlanıp, üretilmiştir - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik yangın söndürme sisteminin montajı kolay olup, kurulmasından sonra elinize ayağınıza dolaşmaz, fazla yer gereksinimi yoktur
- İstanbul için; otomatik yangın söndürme sisteminin fiyatına montaj dahil olup montaj süresi; ödeme ve siparişin alınmasını takip eden en geç 1-3 hafta arasındadır - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Otomatik yangın söndürme sisteminin diğer şehirlere ve yurt dışı ihracatlarına yapılacak montajlarında; yol, iaşe, konaklama ve montaj bedeli alınacaktır
- Endüstriyel mutfak havalandırma davlumbazlarında söndürme sistemi olarak kullanılan bu profesyonel otomatik yangın söndürme sistemi 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel otomatik yangın söndürme sistemi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedekparça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; otomatik davlumbaz yangın söndürme sistemi gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedekparça verilmektedir) - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yangın Allah kimsenin başına vermesin çok kötü birşey... İnsanın varı, yoğu, zorlukla edindiği dünyalığı bir anda yanarak kül olup havaya gidebiliyor. Peşinden ticari işletmelerin hasarı giderirkenki çalışma kaybı, eziyeti gibi maddi hasarlar geliyor... İnsana gelebilecek zararlardan hiç bahsetmek istemiyoruz... Bu nedenlerle otomatik yangın söndürme sistemi bayağı önemli hale geliyor - Yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik Yangın Söndürme Sistemi 10A3GL:Otomatik yangın söndürücüleri davlumbaz söndürme sistemi modellerinden 3 galonluk otomatik yangın söndürme sisteminin imalatı 10 akışlı yapılmış olup üretiminde 2 davlumbaz kanalı yangın söndürme nozulu 1 havalandırma bacası yangını söndürme nozulu ve 7 ocak yangını söndürme fritöz alevi söndürme ızgara yangını söndürme nozulu kullanılmıştır.Ayrıca özel ölçülü otomatik yangın söndürme sistemi üretimi ve davlumbaz söndürme sistemi montajını da yapıyoruz - Otomatik yangın söndürme sistemi imalatı-montajı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.