Palex Alüminyum Folyo Dispenseri PAL-S-45 Özellikleri / Malzemesi Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 45 cm Mavi olarak üretilmiştir. Endüstriyel Palex Alüminyum Folyo Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 45 cm modelleri fiyatları, toptan Palex Alüminyum Folyo Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Palex Alüminyum Folyo Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Palex Alüminyum Folyo Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Palex Alüminyu

Palex Alüminyum Folyo Dispenseri

Satış fiyatı 288,75 TL
İndirim
Açıklama Palex Alüminyum Folyo Dispenseri PAL-S-45

Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 45 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Plastik streç ve alm. Folyo dispenseri 45 cm
Mavi olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Palex Alüminyum Folyo Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Palex Alüminyum Folyo Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Palex Alüminyum Folyo Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Palex Alüminyum Folyo Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.