Palex Yatay Z Katlama Peçetelik PAL-3534-0 Özellikleri / Malzemesi Yatay z havlu dispenseri Beyaz olarak 16x11x9 cm ölçülerinde üretilmiştir. Endüstriyel Palex Yatay Z Katlama Peçetelik imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Yatay z havlu dispenseri modelleri fiyatları, toptan Palex Yatay Z Katlama Peçetelik çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Palex Yatay Z Katlama Peçetelik Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Palex Yatay Z Katlama Peçetelik Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Palex Yatay Z Ka

Palex Yatay Z Katlama Peçetelik

Satış fiyatı 237,60 TL
İndirim
Açıklama

Palex Yatay Z Katlama Peçetelik PAL-3534-0

Yatay z havlu dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Yatay z havlu dispenseri
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ölçüleri 16x11x9 santimdir

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Palex Yatay Z Katlama Peçetelik fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Palex Yatay Z Katlama Peçetelik modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Palex Yatay Z Katlama Peçetelik fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Palex Yatay Z Katlama Peçetelik alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.