Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi OZB-3905
Özellikleri / Malzemesi Yuvarlak Fırın Tepsi 36 cm ebadında ve 6 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Çelik Fırı

Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi

Satış fiyatı 713,88 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi OZB-3905  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yuvarlak Fırın Tepsi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 36 cm

Derinlik: 6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Çelik Fırın Tepsisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.