Paslanmaz Fırın Brülörü

Paslanmaz Fırın Brülörü Çeşitleri Üreticileri M.D019.01 Özellikleri / Malzemesi 180x320 Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Paslanmaz Fırın Brülörü üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pleyt Brülör *2P modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Fırın Brülörü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından borulu taş fırın gaz brülörleri modelleri ocaklı kuzinelere lpg tüple yanan gaz brülörü fabrikası fiyatı üreticisinden toptan ocaklı fırınlara doğalgaz yanıcısı gaz brülörü satış fiyatları listesi paslanmaz gaz brülörü fiyatlarıyla
Satış fiyatı 2.397,78 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Fırın Brülörü M.D019.01

Pleyt Brülör *2P  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
180x320
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Fırın Brülörü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Fırın Brülörü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Fırın Brülörü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Fırın Brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.