Paslanmaz Izgara Beki

Paslanmaz Izgara Beki Üreticisi M.D016.04 Özellikleri / Malzemesi 360x460 Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Paslanmaz Izgara Beki üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lav Taşı Brülörü*3P modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Izgara Beki çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından borulu taş fırın gaz brülörleri modelleri ocaklı kuzinelere lpg tüple yanan gaz brülörü fabrikası fiyatı üreticisinden toptan ocaklı fırınlara doğalgaz yanıcısı gaz brülörü satış fiyatları listesi paslanmaz gaz brülörü fiyatlarıyla
Satış fiyatı 3.548,16 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Izgara Beki M.D016.04

Lav Taşı Brülörü*3P  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
360x460
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Izgara Beki fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Izgara Beki modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Izgara Beki fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Izgara Beki alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.