Paslanmaz Termos

Paslanmaz Termos Çeşitleri Üreticisi PNG-1245(A): Ofisler ve yemekhanelerden kalabalık ailelere kadar geniş kullanım alanına sahip çay kahve servisi için ısı yalıtımlı profesyonel özel tasarlanmış 4,5 litrelik termos modellerindendir. Üretimi kaliteli krom çelik malzemeden yapılan paslanmaz termos fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında içeceklerin sıcaklığını uzun süre koruyan dayanıklı sanayi tipi termos fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu masa üstünde kullanılan termos bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kapağı sökülür takılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması son derece kolaydır. Paslanmaz termosla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli paslanmaz sıcak içecek termosları modelleri çayı kahveyi sıcak tutmaya en uygun paslanmaz çelik termoslar toptan çay-kahve servisi için termos satış listesi inox içecek termosu fiyatlarıyla 4.5 litrelik krom termos satışı
Satış fiyatı 3.769,92 TL
İndirim
Açıklama

Paslanmaz Termos PNG-1245(A)

 * Paslanmaz termosun içi dışı krom çeliktir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Kapasitesi 4.5 litredir
 * Pompalı modeldir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Hem sıcak içecek hem de soğuk içeceklerin ısısını muhafazada kullanılabilir
 * Paslanmaz termos dayanıklıdır, profesyonel yapısıyla içeceklerin sıcaklığını uzun süre korur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Termos PNG-1245(A):Endüstriyel kullanıma uygun termos modellerinden pompalı sıcak-soğuk içecek termosunun imalatı paslanmaz çelikten profesyonel paslanmaz termoslar fabrikası üretimi inox krom termos modeli olup pompalı kapağıyla çay termosu su termosu kahve termosu olarak kullanılabilir.İnox çay termosu yemekhane termosu iş yeri termosu piknik termosu olarak kullanılabilir - Paslanmaz termos satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.