Pasta Fırını DGMDGPB166:Endüstriyel tip pasta yapma pasta pişirme fırını modellerinden olan bu tüple çalışan pasta fırını son derece kaliteli,sağlam ve güvenilirdir - Pasta fırını proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli pasta fırınları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Pasta Fırını

Satış fiyatı 36.498,69 TL
İndirim
Açıklama

Pasta Fırını DGMDGPB166

 - LPG 30 m/Bar - Pasta fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ölçüler; 100x100x160

 - 10 KW - Pasta fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ateşleme: Pilot Alevli

 - Alev kontrölü (Termokulp) - Pasta fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Yanış: Mavi alev

 - Brülor: Özel Yapım (Boru Tipi) - Pasta fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Gövde: 304 Paslanmaz Cr.Nc.

 - İç Blok: 430 Paslanmaz Cr.NC. - Pasta fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Musluk: Emniyet Ventilli

Pasta Fırını DGMDGPB166:Endüstriyel tip pasta yapma pasta pişirme fırını modellerinden olan bu tüple çalışan pasta fırını son derece kaliteli,sağlam ve güvenilirdir - Pasta fırını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz