Pastırma Makinası Bıçak Bileme Taşı Çeşitleri Üreticileri 55X18X14 I:Pastırma dilimleyicileri için profesyonel bıçak bileme taşı fiyatları kesmeyen pastırma bıçağının keskinleştirilmesinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik pastırma kesme makinesi bıçağını bileyleme taşı modelleri kör bıçakları keskinleştirmek için endüstriyel pastırma makinası bıçağını bileme taşı yedek parçası pastırma makinasına takılarak kullanılan yuvarlak zımpara taşı fiyatı özellikleri tamiri salam kaşar doğrama makinesi bileme taşı bakımı temizliği nasıl yapılır pastırma doğrama makinesi bileme taşı nasıl sökülür takılır değiştirilir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Körelmiş pastırma kesme makinelerinin bıçaklarını bileylemek için imalatçısından en kaliteli pastırma bıçağı bileme taşıları modelleri endüstriyel pastırma makinelerine en uygun pastırma doğrama makinası bıçak bileyleme taşı toptan pastırma makinesi bile

Pastırma Makinası Bıçak Bileme Taşı

Satış fiyatı 1.042,80 TL
İndirim
Açıklama

Pastırma Makinası Bıçak Bileme Taşı 55X18X14 I

* Sanayi tipi pastırma doğrama makinalarının kesme bıçaklarını bileyleyerek keskinleştirmek için kullanılan ince taştır - Pastırma dilimleme makinaları bıçak taş kayış motor anahtar parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Pastırma dilimleme makinası kesme bıçağını bileme taşının ölçüleri 55X18X14 mm.dir (Çapı 55 mm kalınlığı 18 mm ve iç deliği ise 14 mm. ölçüsündedir) - Pastırma dilimleme makinaları bıçak taş kayış motor anahtar parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Bıçağı keskinleştiren ince taştır - Pastırma dilimleme makinaları bıçak taş kayış motor anahtar parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Kalın taşla bıçak üzerindeki çapakların temizlenmesinden sonra kullanılmalıdır - Pastırma dilimleme makinaları bıçak taş kayış motor anahtar parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bileyleme taşı haricinde ayrıca elinizde arızalı pastırma dilimleme makineniz varsa ve tamirini yapmamızı isterseniz; teknik servisimizde pastırma kesme makinalarının tamiratını bakımını servisini yaptırabilirsiniz. Endüstriyel salam-kaşar-pastırma kesme makinası tamir bakım servis ve yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pastırma Makinası Bıçak Bileme Taşı 55X18X14 I:Pastırma kesme makinesi bıçakları salam kaşar doğrama makinası bileme taşları pastırma doğrama makinası yedek parçalarından bu pastırma kesici makina bıçağını bileme taşı ince kumlu taş modelidir - Pastırma dilimleme makinası kesici bıçak bileme taşı parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz