Pilav Kasesi

Pilav Kasesi APK25:Alüminyum Pilav Kaseleri Tek Kullanımlık Gıda Kapları Şeffaf Peynirci Kapları Folyo Baklava Tepsileri bölümündeki kullan at pilav kesisini mevlüt pilavı için pilav dağıtmı tabağı sünnet pilavı dağıtmak için pilav kasesi okul pilav günleri için pilav dağıtma kasesi hayır pilavı dağıtma tabağı olarak kullanabilirsiniz - Mevlüt Sünnet Pilav Günü Pilav Dağıtma Kasesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Pilav Kasesi:Mevlüt pilavını dağıtmak için kullanılan alüminyum pilav kasesini sünnet pilavı dağıtma tabağı hayır pilavı dağıtma kasesi ve okulların pilav günlerinde pilav dağıtma kasesi olarak kullanabilirsiniz.Dikdörtgen pilav kasesi haricinde şarküter
Satış fiyatı 364,98 TL
İndirim
Açıklama

Pilav Kasesi APK25

 * Dikdörtgen pilav kasesinin imalatı dayanıklı alüminyum folyodan yapılmıştır - Mevlüt Sünnet Pilav Günü Pilav Dağıtma Kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 250 gramlık pilav kasesi Isıya dayanıklıdır

 * Alüminyum pilav kasesinin kullanımı son derece güvenli ve hijyeniktir - Mevlüt Sünnet Pilav Günü Pilav Dağıtma Kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek kullanımlık olan alüminyum pilav kasesi kullanıldıktan sonra atılır

 * 100 Adetten aşağı satışı yapılmamaktadır - Mevlüt Sünnet Pilav Günü Pilav Dağıtma Kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alüminyum oval gıda tepsisinin fiyatları 100 adet içindir

 * Çok çok yüksek adetli toptan tek kullanımlık alüminyum oval tepsilerin toptan alımınıza istinaden özel iskontolu alüminyum oval tepsisi fiyatları için bizi arayınız - Mevlüt Sünnet Pilav Günü Pilav Dağıtma Kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pilav Kasesi APK25:Alüminyum Pilav Kaseleri Tek Kullanımlık Gıda Kapları Şeffaf Peynirci Kapları Folyo Baklava Tepsileri bölümündeki kullan at pilav kesisini mevlüt pilavı için pilav dağıtmı tabağı sünnet pilavı dağıtmak için pilav kasesi okul pilav günleri için pilav dağıtma kasesi hayır pilavı dağıtma tabağı olarak kullanabilirsiniz - Mevlüt Sünnet Pilav Günü Pilav Dağıtma Kasesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.