Pizza Hamuru Açma Makinası

Pizza Hamuru Açma Makinası SM-40 SINGLE :Endüstriyel tip pizza hamuru açma makinası modellerinden olan bu 40'lık pizza hamuru açma makinasını pizza imalatı pizza satışı yapan pizza restoranlarınızda işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Pizza hamuru açma makinası proje@mutfakmalzemeleri.com
Pizza Hamuru Açma Makinası:Endüstriyel tip pizza hamuru açma makinası modellerinden olan bu 40'lık pizza hamuru açma makinasını pizza imalatı yapan restoranlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Pizza hamuru açma makinası satışı 0212 237074
Satış fiyatı 29.431,71 TL
İndirim
Açıklama

Pizza Hamuru Açma Makinası SM-40 SINGLE 

 * Merdane incelik ve kalınlık ayarları yapılabilmekte, bu sayede hamurun istenilen çapta açılması sağlanabilmektedir - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hızlı ve kolay kullanım özelliği sayesinde minimum 3, maksimum 5 saniyede hamur açma işlemi yapılabilir

 * Tamamen paslanmaz gövde ve gıda normlarına uygun diğer makina elemanları - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Makinamız kullanım kolaylığı dolayısıyla kalifiye eleman gerektirmez

 * Bakım ve temizliği kolaydır - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sessiz ve titreşimsiz çalışma

 * Boyutları itibariyle set üstü çalışabilme özelliği - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hızlı ve verimli bir çalışma ile zamandan kazanım

 * Hamur kalınlığı ve çapını ayarlayabilme özelliği - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Düşük enerji sarfiyatı

 * Genişlik; 515 mm - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yükseklik; 370 mm

 * En; 385 mm - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Elektrik girişi; 220 V / 50 Hz

Pizza Hamuru Açma Makinası SM-40 SINGLE  :Endüstriyel tip pizza hamuru açma makinası modellerinden olan bu 40'lık pizza hamuru açma makinasını pizza imalatı pizza satışı yapan pizza restoranlarınızda işletmelerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Pizza hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.