Plastik Çöp Arabası Üreticileri AÇA10:Hastanelerde fabrikalarda kullanıma uygun profesyonel küçük tip endüstriyel çöp arabası modellerindendir. Belediyelerin de parklarda kullandığı plastik çöp toplama arabasının üretimi kaliteli yapıldığından çöpçü arabası fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı yype malzemeden üretilen sanayi tipi plastik çöp arabası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu çöp arabası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir tekerleği nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap plastik çöp konteynerinin kullanımı temizlenmesi tekerleklerinin sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır.Pantone355c yeşil renkteki tekerli çöp arabasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli çöp arabaları modelleri hastanelere parklara uygun kapaklı çöp arabası fabrikası üreticisinden belediyeler için toptan plastik çöpçü arabası satış listesi tekerlekli çöp arabası fiyatlarıyla yeşil kapaklı çöp arabası satıcısı t

Plastik Çöp Arabası

Satış fiyatı 3.130,51 TL
İndirim
Açıklama

Plastik Çöp Arabası AÇA10

Plastik Tekerlekli Hareketli Çöp Toplama Arabası Konteynırı AÇA10

Hareketli Plastik Çöp Toplama Arabası Plastik Çöp Konteynırı

Plastik Çöp Arabası YYPE Malzemeden Mamuldür
Plastik Çöp Arabası Zorlu kullanım şartlarına dayanıklıdır
Plastik Çöp Arabası Hijyen maksatlı özel tasarıma sahiptir

Plastik Çöp Arabasının Özel Taşıma Tekerlekleri vardır
 
Plastik Çöp Arabasının Ağırlığı 10.1 Kg. ±%2
Plastik Çöp Arabası Ölçüleri 490 * 580 * 960 mm

Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Plastik Çöp Arabası üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Plastik Çöp Toplama Arabası Satışı İçin Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tekerlekleri ile kolayca Hareket eden bu Plastik malzeme kullanılarak üretilmiş Kapaklı Çöp Toplama Taşıma Arabası ile hastane, fabrika, park, otel, tekstil atölyeleri ve benzeri yerlerde, çöp toplama işlevlerini rahatlıkla yürütebilirsiniz, özel plastikten imal edilmiş ürün kalıbı dizayn aşamasında titizlikle yapılandırılmış ve üzerindeki bağlantı kemerleriyle ağır koşullarda kullanımı, çöplerinizin toplanması için yapılandırılmıştır. Plastik Çöp Toplama Arabası İçin Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çöp Konteyneri olarak da kullanabileceğiniz Tekerlekleri ile kolayca Hareket eden bu Tamamı Plastik Kapaklı Çöp Toplama Taşıma Arabası ile hastahane, fabrika, park, otel, tekstil atölyeleri ve benzeri yerlerde, çöp toplama işlevlerini rahatlıkla yürütebilirsiniz. Plastik Çöp Toplama Arabası İçin Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Plastik Çöp Arabası Teknik Şartnamesi
1. kalitede uv katkılı yype malzemeden üretilmiştir, toplam ağırlığı 10100 gr olup ±%2 payı vardır
Genişliği 49 cm derinliği 58 cm yüksekliğiyse 96 cm. ölçülerinde olacaktır
Ölçü toleransları, üretim bandına göre ±2-7 mm arasındadır
Bitmiş mamülün renk kartelasındaki kodu pantone 355c olacaktır
Taşıma kapasitesi kilogram cinsinden 60 kilogram veya litre cinsinden 120 litre kapasitelidir
Altı ve yanları kapalı, üst tarafı 270 derece açılır kapaklı olup kaliteli tekerleklidir
Yüksek adetlerin nakliyesinde kolaylık için konik yapısıyla iç içe konularak taşınabilir üretilecektir (tekerlekleri takılmadan)
Ems Endüstriyel plastik çöp arabasının yukarıdaki teknik şartnameye göre teslim edileceğini taahhüt eder