Pompalı Arıtmalı Su Sebili

AAS85 Pompalı Arıtmalı Su Sebili:Arıtmalı su sebilleri - Arıtmalı Su Sebili bölümündeki bu pompalı arıtmalı su sebili sessiz ve şık bir arıtmalı su sebilidir - Pompalı arıtmalı su sebili indirimli toptan fiyat listesi proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından kaliteli su basınç pompalı arıtması olan su sebilleri modelleri arıtma filtreli su soğutucusu sebili fabrikası fiyatı üreticisinden toptan arıtması filtresi içinde su içme makinesi satış fiyatları listesi filtreli şebekeye bağlantılı su se
Üreticisinden kaliteli basınç arttırıcı pompalı su sebilleri modelleri kendinden arıtması filtresi olan su soğutucusu sebili fabrikası fiyatı üreticisinden toptan içinde arıtmalı filtreli su içme makinesi satış fiyatları listesi filtreli şebekeye bağlant
Açıklama

Pompalı Arıtmalı Su Sebili AAS85

Pompalı Filtre Sistemli Su Sebili

Arıtmalı su sebili 220 voltla çalışır
Tam arıtma sistemine sahip arıtmalı su sebili 27x35x110 cm ölçülerindedir
Arıtmalı su sebili ağırlığı 24 kg dır

Bakteri öldürücü lambaya sahip arıtmalı su sebili R 134 a gazla soğutma yapar
Filtre sistemi tam olan arıtmalı su sebili 5 aşamalı filtreye sahiptir
Arıtmalı su sebilini su tesisatınıza bağlayarak çıkan arıtılmış suyu rahatlıkla içebilirsiniz - Arıtmalı su sebili ilk montajı ücretsiz olarak Arıtmalı su sebili yetkili servisi tarafından yapılmaktadır
Arıtmalı su sebili suyu 85 dereceye kadar ısıtıp, 4 dereceye kadar soğuturken toplamda 660 wat elektrik harcar

Tam arıtmalı bu su sebiliyle suyunuzun basıncına bağlı olarak saatte 10 litreye kadar su arıtabilirsiniz

Ortam ve sebile giriş 3,1 litrelik soğuk su, 2 litrelik sıcak su haznesi vardır

* 12” Inline 5 Mikron Spun (Sediment) Filtre
* 12” Inline GAC Karbon Kartuş Filtre (UDF) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 12” Inline Blok Karbon Filtre (CTO)
* 10” Inline Coconut Post Karbon Filtre
* 80 GPD Membran Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 24 V Selenoid
* 60 PSI Basınç Düşürücü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şebeke bağlantılı su sebili pompalı sistem arıtmalıdır
Arıtmalı su sebili sıcak su ve soğuk su tankı paslanmaz çeliktir

2 yıl garantili satışı yapılan arıtmalı su sebili parçaları 10 yıl süreyle stokludur
Arıtmalı su sebili CE, TSE, ISO 9002 belgeli satılmaktadır

Stok durumuna göre siyah veya beyaz renk olarak gönderilecektir

Ayrıca böyle bir arıtmalı su sebiliniz zaten var ve arızalıysa veya arıtmalı su sebili filtreleri değişimi gerekiyorsa; arıtmalı su sebili tamiri arıtmalı su sebili servisi arıtmalı su sebili bakımı ve arıtmalı su sebili filtresi değişimi arıtmalı su sebili termostatı arıtmalı su sebili motoru gibi arıtmalı su sebili yedek parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu arıtmalı su sebili dışında; özel üretim arıtmalı su sebili çeşitleri vardır. Örneğin; 60 litrelik arıtmalı su sebili 70 litrelik arıtmalı su sebili 80 litrelik arıtmalı su sebili küçük arıtmalı su sebili paslanmaz arıtmalı su sebili ve diğer arıtmalı sebil modelleri için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pompalı Arıtmalı Su Sebili AAS85:Arıtmalı su sebilleri - Arıtmalı Su Sebili bölümündeki bu pompalı arıtmalı su sebili sessiz ve şık bir arıtmalı su sebilidir.Bu pompalı arıtmalı su sebili haricinde; standart arıtmalı su sebili arıtmalı fışkırtmalı su sebili depolu arıtmalı su sebili paslanmaz arıtmalı su sebili arıtmalı boyalı su sebili satışı vardır - Pompalı Arıtmalı su sebili satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.