Profesyonel Bar Blenderi

Profesyonel Bar Blenderi Çeşitleri BB02: Profesyonel endüstriyel remta bar blenderi modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapıldığından buz kırıcı bar blenderi fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi kar yapıcı crusher bar blenderi fiyatı ve özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu milkshake buz kırma bar blenderi bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Smoothie bar blenderiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır. proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Profesyonel Bar Blenderi BB02

- Remta Buz Kırıcı Blender modeli polikarbon hazneden üretilmiş dayanıklı ve hijyen standartlarına uygun kolay temizlenebilir sökülen hazneli profesyonel mutfaklar için üretilen bir üründür. 

- Ürün aynı zamanda kar yapma özelliğinede sahiptir.

- Kafelerde büfelerde barlarda otellerde ve restaurantlarda kullanılan profesyonel bar blenderiyle parçalama karıştırma buz kırma kar yapıcı işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

- 220-240V AC 50/60 Hz elektrikle çalışan blenderin motoru 1500 Watt gücündedir.

- Buz kırıcı bar blender sürahisinin hacmi 2 litredir. Telefon 0212 2370749

- Parçalama karıştırıcı bıçağının dönüş hızı dakikada devir max 28.000 rpm'dir.

- Milkshake bar blenderinin ölçüleri 220x300x560 mm'dir.

- Profesyonel kar yapıcı bar blenderinin ağırlığı 6.5 kg'dır.

- Smoothie blenderinin güç kablosunun uzunluğu 1,8 metredir. 

- Ürün de elektronik hız kontrol sistemi, motor koruma sistemi, yüksek akım koruma sistemi, anlık turbo düğmesi, su sızdırmaz malzeme mevcuttur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.