Şampanya Buz Kovası Standı

Şampanya Buz Kovası Standı OZB-6604
Özellikleri / Malzemesi masa yanı ayaklı şampanya buz kova standı olarak üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli içki buz kovası standı modelleri fiyatları, toptan Şampanya Buz Kovası Standı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Açıklama

Şampanya Buz Kovası Standı OZB-6604

Ayaklı Şampanya Kovası Stantı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 18x59 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Şampanya Buz Kovası Standı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Şampanya Buz Kovası Standı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Şampanya Buz Kovası Standı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Şampanya Buz Kovası Standı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.