Sandalye AOR-1622 D:Toplantı salonlarında konserlerde konferanslarda tiyatrolarda kullanıma uygun elektrostatik fırın toz boyalı demir sandalye haricinde farklı sandalye ve toplantı salonları ekipmanları için de - Sandalye satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli sandalye modelleri en uygun sandalye toptan sandalye satış listesi sandalye fiyatlarıyla sandalye satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı sandalye fiyatı;0212 2370759

Sandalye

Satış fiyatı 1.832,97 TL
İndirim
Açıklama

Sandalye AOR-1622 D

* Banket sandalye (demir) - Sandalye satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: E:45 B:59,5 Y:48/93,5 cm
* 25x25x1,5 mm dkp profil iskelet - Sandalye satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik fırın toz boya
* 600 gr. soğuk döküm poliüretan sünger - Sandalye satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sandalye AOR-1622 D:Toplantı salonlarında konserlerde konferanslarda tiyatrolarda kullanıma uygun elektrostatik fırın toz boyalı demir sandalye haricinde farklı sandalye ve toplantı salonları ekipmanları için de - Sandalye satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.