Set üstü Devrilir Öğütücü Öğütme Makinası

Set üstü Devrilir Öğütücü / Öğütme Parçalama Makinası SM 132: Bu set üstü devirmeli öğütücüyle her türlü pudra şekeri yapma fındık parçalama fıstık öğütme işlerini humus hazırlama işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Motoru dakikada 11000 devirlik hızla dönen yüksek devirli bir yapıya sahiptir proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli soğan doğrama parçalama maydanoz kıyma lahmacun içi hazırlama makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Satış fiyatı 9.341,64 TL
İndirim
Açıklama

Set üstü Devrilir Öğütücü / Öğütme Parçalama Makinası SM 132

Set Üstü Devrilir Öğütücü / Öğütme Parçalama Makinesi Pudra Şekeri Makinası

Pudra Şekeri Makinası Çalışma Gerilimi 220 V (Monofaze)

Kapasite 700 gr sefer

Pudra Şekeri Makinası Motor Gücü 250 watt olup dakikada 11000 devir dönüş hızına sahiptir

Bıçak ve Öğütme Tenceresi Haznesi Paslanmaz Saç

Makinenin Öğütme Kazanı Ebadı 24X14 santimdir

Öğütücü kazanının hacmi silme 6 litredir

Pudra Şekeri Makinası Ağırlık 29 kg

Komple paslanmaz çelik ana kazan

Paslanmaz Çelik kesici bıçaklar

Şeffaf tencere kapağı ile ürün durumunu görme

Kapak üzerinde % 100 emniyet sağlayan emniyet anahtarı

Çalıştırmayı kontrol eden 2 butonla kumanda edilen başlatma kontaktörü,

Ergonomik ve şık dizaynlı elektrostatik boyalı ayaklar

Set üstü devrilir öğütme parçalama makinasının bol ve ucuz parçaları, yedek parça deposu stoklarında daima mevcuttur.

Set üstü devrilir öğütücü 2 yıl garantilidir. (Ücretsiz işçilik ve yedek parça garantisi Türkiye sınırları içerisinde geçerli olup, yurtdışına toplu satışı yapılan ürünler için; Set üstü devrilir öğütme parçalama makinası gönderim paketi içeriğinde, kuruluşumuzun belirlediği ücretsiz genel yedek parça verilmektedir)
Bu makinanın faydalı kullanım ömrü olan 10 yıl içerisinde ücreti karşılığında yedek parça bulundurma garantisi vardır.

Not: Firmamız; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Setüstü devrilir öğütme parçalama makinası üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir Setüstü devrilir öğütme parçalama makinanız zaten var ve arızalı ise; tamiri bakımı servisi veya yedekparçalarının satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu parçalama öğütme Makinası ile sanayi mutfaklarının ihtiyacı olan her türlü doğrama parçalama işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sağlam ve kuvvetli motoru ile pudra şekeri öğütme işlemleri çok hızlı olarak güvenli bir şekilde yapılır. Bu makine; endüstriyel mutfaklarda, askeri tesislerde, yemekhanelerde doğrama parçalama öğütme işlerinin süratle bitirilmesini sağlar... Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu setüstü devirmeli öğütücüyle her türlü pudra şekeri yapma fındık parçalama fıstık öğütme işlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Motoru gayet hızlı dönen yüksek devirli bir yapıya sahiptir. Bu makina pudra şekeri makinesi olarakda geçer. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.