Set Üstü Gazlı Ocak CEJ29:Lokantalar için profesyonel set üstü gazla çalışan ocak fiyatları yemekhanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik setüstü gazlı ocak modelleri tencere yemeği pişirmek için endüstriyel set üstü gazlı ocak teknik şartnamesi otel mutfaklarında kullanılan set üstü gazlı ocak fiyatı özellikleri set üstü gazlı ocak bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
En uygun set üstü gazlı ocak fiyatı garantisiyle kaliteli paslanmaz setüstü gazla çalışan ocak çeşitleri profesyonel ve ekonomik set üstü tüp gazlı ocak markaları set üstü doğalgazlı ocak bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370759

Set Üstü Gazlı Ocak

Satış fiyatı 3.920,99 TL
İndirim
Açıklama

Set Üstü Gazlı Ocak CEJ29

* Ölçüler: 29,5x42x17 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 4,5 kg
* Toplam Gaz Gücü (QN): 1,34 kW
* Toplam Harcama (V) G20 (Doğalgaz): 0,14 m³/saat Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam Harcama (V) G30 (LPG-Tüp): 0,10 m³/saat
* Havalandırma: 4 m³/saat
* Doğalgaz Çalışma Basıncı: 20 mbar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* LPG(Tüp) Çalışma Basıncı: 30-50 mbar
* Sipariş esnasında belirtmeniz halinde doğalgazlı veya propan (LPG) ile çalışacak şekilde gönderilir
* Güçlü bek pişiriciler kullanılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gaz emniyet sistemlidir
* Paslanmaz çelik gövdelidir
* Hijyenik, emniyetli ve uzun ömürlüdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* CE Belgelidir

Set Üstü Gazlı Ocak CEJ29:Gazla çalışan bu endüstriyel kullanıma uygun ocak set üstü model tek gözlü ocaktır - Set üstü gazlı ocak satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.