Sıcak Çikolata Makinası İçin Çikolata

Sıcak Çikolata Makinası İçin Çikolata ASÇMÇ55019:Çikolata Şelaleleri İçin Küvertür Çikolatalar Sıcak Çikolata Makineleri İçin Pul Çikolatalar Toz Kakaolar Hazır Sahlep Tozları bölümündeki pul çikolatayı eritip sıcak olarak sahlep makinasında satabilirsiniz. Bu sıcak çikolatanın tadına müşterileriniz bayılacak, satışlarınız artacak - Sıcak çikolata makinası çikolatası proje@mutfakmalzemeleri.com
Sıcak Çikolata Makinası Çikolatası:Sıcak çikolata makinalarında eritmeye uygun sütlü çikolatalar sahlep makineleri için eritmelik çikolatalar küvertür çikolata ve kolay eriyen makina çikolatalarının satışı 0212 2370749
Satış fiyatı 2.697,98 TL
İndirim
Açıklama

Sıcak Çikolata Makinası İçin Çikolata ASÇMÇ55019

Sütlü Pul Küvertür Çikolata - Sıcak Çikolata Makinası İçin Çikolata

 * Birinci sınıf sütlü çikolatadır - Sıcak çikolata makinası çikolatası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sütlü çikolatanın şekli pul halindedir

 * Pul çikolatanın ambalajı 5 kg. halindedir - Sıcak çikolata makinası çikolatası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yazılı olan pul çikolata fiyatı 1 paket (5 kg.) içindir

 * Pul çikolatayı sıcak çikolata satış makinalarında kullanabilirsiniz - Sıcak çikolata makinası çikolatası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 45-50 derece sıcaklıkta makina dışında; tercihen benmari usülüyle eritiniz

 * Ve istediğiniz kıvama gelinceye kadar süt veya su ilave ediniz - Sıcak çikolata makinası çikolatası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca bu çikolatayla kulllanabileceğiniz çikolata eritme makinalarını karıştırıcılı sıcak çikolata makinelerini de satıyoruz

Sıcak Çikolata Makinası İçin Çikolata ASÇMÇ55019:Çikolata Şelaleleri İçin Küvertür Çikolatalar Sıcak Çikolata Makineleri İçin Pul Çikolatalar Toz Kakaolar Hazır Sahlep Tozları bölümündeki pul çikolatayı eritip sıcak olarak sahlep makinasında satabilirsiniz. Bu sıcak çikolatanın tadına müşterileriniz bayılacak, satışlarınız artacak - Sıcak çikolata makinası çikolatası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.