Soğutucu Gazı Geri Toplama Cihazı Çeşitleri Üreticileri MR45: Chiller gazını geri toplama cihazları buzhane gazı toplama üniteleri soğuk oda gazını geri toplama pompalarından MR45 modeli soğutucu gazı geri toplama cihazının imalatı field piece soğutma gazı geri toplama üniteleri fabrikası imalatı 1 hp motor gücü olan son derece kullanışlı ve kaliteli elektronik sistemli soğutucu gazı geri toplama cihazıdır.Soğutucu cihazı geri toplama cihazını buzhane gazı toplama ünitesi chiller gazı geri toplama ünitesi klima gazını gaz tüpüne emme makinesi soğuk oda gazını geri toplayıcı makinası çiller merkezi sistem soğutma gazını geri toplama ünitesi olarak kullanabilirsiniz - Soğutucu gazı geri toplama cihazı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Soğutucu Gazı Geri Toplama Cihazı MR45:Chiller gazını geri toplama cihazları buzhane gazı toplama üniteleri soğuk oda gazını geri toplama pompalarından MR45 modeli soğutucu gazı geri toplama cihazının imalatı field piece soğutma gazı geri toplama ünitele

Soğutucu Gazı Geri Toplama Cihazı

Satış fiyatı 76.021,55 TL
İndirim
Açıklama

Soğutucu Gazı Geri Toplama Cihazı MR45

 * Sıvılaşmış gazı sorunsuz geri toplar - Soğutucu gazı geri toplama cihazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Değişken hızla dc 1 hp gücünde çalışan motoruyla yüksek performans sağlar

 * Ayaklar ve pompa motorunun tabanı lastik olduğundan gürültü ve titreşim azdır - Soğutucu gazı geri toplama cihazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Mikro kanallı kondanseri özellikle sıcak günlerde daha hızlı soğutma ve geri toplama sağlar

 * Aktif elektronik kontrol, izleme ve koruma sistemi vardır - Soğutucu gazı geri toplama cihazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kauçuk gövdesi iç komponentleri de korumaktadır

 * Seramik silindirler sürtünmeyi önler - Soğutucu gazı geri toplama cihazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Piston contaları uzun ömürlüdür

 * Dış ortamda yağmurlu günlerde çalışırken elektronik donanım koruması güvenli çalışma sağlar - Soğutucu gazı geri toplama cihazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Endüstriyel soğutma sistemlerinin tamirinde bakımında  ve teknik servis hizmetlerinde soğutma gazından tasarruf için geri toplama sağlayan bu profesyonel soğutucu gazı geri toplama ünitesi 2 yıl garantili satılmakta olup, profesyonel gaz geri toplama makinası yedek parçaları (motoru,pompası,silindir contaları,kapağı,elektronik kartı ,gaz giriş valfleri v.b. profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak soğutucu gazı geri toplama cihazı yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı var ve arızalıysa veya soğutucu gazı geri toplama cihazının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı bakımını profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı tamirini servisini yaptırabilir, profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel soğutucu gazı geri toplama cihazı bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğutucu Gazı Geri Toplama Cihazı MR45:Chiller gazını geri toplama cihazları buzhane gazı toplama üniteleri soğuk oda gazını geri toplama pompalarından MR45 modeli soğutucu gazı geri toplama cihazının imalatı field piece soğutma gazı geri toplama üniteleri fabrikası imalatı 1 hp motor gücü olan son derece kullanışlı ve kaliteli elektronik sistemli soğutucu gazı geri toplama cihazıdır.Soğutucu cihazı geri toplama cihazını buzhane gazı toplama ünitesi chiller gazı geri toplama ünitesi klima gazını gaz tüpüne emme makinesi soğuk oda gazını geri toplayıcı makinası çiller merkezi sistem soğutma gazını geri toplama ünitesi olarak kullanabilirsiniz - Soğutucu gazı geri toplama cihazı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.