Spiral Hamur Makinası SPZ 300m:Sanayi tipi hamur yoğurma makinalarının kaliteli modellerinden olan Mateka spiral hamur yoğurma makinası haricinde Bıçakçı defransiyelli hamur yoğurucuları Boğaziçi spiral hamur hamur makinası Empero hamur karma makinaları Ersöz hamur çırpıcıları Omis hamur karıştırma makinaları Özti hamur çırpma makineleri Topaloğlu hamur karıştırıcılarının satışını tamirini bakımını yapıyor endüstriyel hamur yoğurma makinası yedek parçalarını da satıyoruz - Spiral hamur yoğurma makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Spiral Hamur Makinası:Pideciler için spiral hamur yoğurma makinası lahmacuncular için en kaliteli spiral hamur yoğurma makinası modelleri spiral mantı hamuru yoğurma makinası sanayi tipi spiral baklava yoğurma makinası simit-pizza hamuru yoğurma-karma ma

Spiral Hamur Makinası

Satış fiyatı 36.564,00 TL
İndirim
Açıklama

Spiral Hamur Makinası SPZ 300m

 * 8 kiloluk hamur yoğurma makinası pizza hamuru yoğurma simit hamuru yoğurma poğaça hamuru yoğurma ekmek hamuru yoğurma makinası olarak kullanılmaktadır - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Spiral hamur yoğurma makinasının kazanı 30 cm çapında 17.5 cm yüksekliğinde olup silme 12 litrelik hacmi vardır - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 0.37 kw.lık monofaze motoru 1500 d/d hızla dönerken spiral hamur yoğurma kolunu dakikada 91 devir hamur kazanını ise 11 devir hızla döndürür - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Spiral hamur yoğurma makinasıyla yumuşak hamurlar için 4 kilo un ve 4 litre suyla toplam 8 kilo hamur yoğurabilirsiniz - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sert hamurlar içinse 3 kg.unla 1 lt.su olmak üzere toplam 4 kg.a kadar hamuru karıştırıp yoğurabilirsiniz - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Spiral hamur yoğurma makinasında çiğ köfte yoğurma köfte kıyması karıştırma gibi işleri de yapabilirsiniz - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 220 volt monofaze elektrikle çalışan spiral hamur yoğurma makinasının ölçüleri 34x58x58 cm olup ağırlığı 70 kg.dır - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Spiral hamur makinasında karıştırma koluyla hamur kazanı beraber hareketli döner, senkronize döner kazanlıdır - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gıdaların temas ettiği bütün yüzeyler Aisi 304 kalite paslanmaz çelik olup kasası boyalı saçtır - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Spiral hamur yoğurma makinasının kazanı ve hamur karıştırma kolu zincirli çevirme sistemlidir - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 8 kiloluk paslanmaz kazanlı spiral hamur yoğurma makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, spiral hamur yoğurma makinası yedek parçaları (karıştırma kolu,şanzıman dişlileri,hamur kazanı,yatak bilyası,paslanmaz helezonu,şalteri v.b. sanayi tipi spiral hamur yoğurma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal spiral hamur yoğurma makinası yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel spiral hamur yoğurma makinanız var ve arızalıysa veya sanayi tipi hamur makinasının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli hamur karıştırma makinası tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel hamur işleme makinalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel 5 10 15 20 25 30 35 40 50 60 75 100 150 kiloluk hamur yoğurma makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Spiral Hamur Makinası SPZ 300m:Sanayi tipi hamur yoğurma makinalarının kaliteli modellerinden olan Mateka spiral hamur yoğurma makinası haricinde Bıçakçı defransiyelli hamur yoğurucuları Boğaziçi spiral hamur hamur makinası Empero hamur karma makinaları Ersöz hamur çırpıcıları Omis hamur karıştırma makinaları Özti hamur çırpma makineleri Topaloğlu hamur karıştırıcılarının satışını tamirini bakımını yapıyor endüstriyel hamur yoğurma makinası yedek parçalarını da satıyoruz - Spiral hamur yoğurma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.