Spiral Hamur Yoğurma Makinesi

Spiral Hamur Yoğurma Makinesi SH.05:Sanayi tipi hamur yoğurma makinelerinden olan bu 30 kiloluk spiral model hamur yoğurma makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Spiral hamur yoğurma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli spiral hamur yoğurma makinelerinin modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Satış fiyatı 104.791,10 TL
İndirim
Açıklama

Spiral Hamur Yoğurma Makinesi SH.05

Spiral Hamur Yoğurma Makinesi 30 kg

 - Ebatlar; 440x785x958 mm - Spiral hamur yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 125 kg

 - Net m3; 0.53 - Spiral hamur yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kazan ebatları; 400x260 mm

 - Un kapasitesi; 12 kg - Spiral hamur yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Kapasite; 30 lt

 - 1.5 Kw 900 D/Dk 380 V motor gücü - Spiral hamur yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 400 mm çapında 260 mm derinliğinde paslanmaz çelik kazan

 - Manuel zaman ayarı - Spiral hamur yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Acil stop

 - Paslanmaz çelik hamur karıştırma kolu ve kazan - Spiral hamur yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Spiral Hamur Yoğurma Makinesi SH.05:Sanayi tipi hamur yoğurma makinelerinden olan bu 30 kiloluk spiral model hamur yoğurma makinesi son derece kaliteli sağlam ve güvenilirdir - Spiral hamur yoğurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.