Ordövr Arabası Örtüsü A 462 20:Ordövr arabaları için profesyonel ordövr arabası örtüsü fiyatları meze tabağı servis arabalarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ordövr arabası örtüsü modelleri kahvaltı tabağı servis arabalarını örtmek için endüstriyel ordövr arabası örtüsü çadırı otellerde pasta servisinde kullanılan arabaları örtülü şekilde muhafaza etmek için servis tabağı arabası örtüsü çadırının fiyatı özellikleri tamiri plastik ordövr arabası örtüsü bakımı temizliği nasıl yapılır şeffaf ordövr arabası örtüsü nasıl sökülür takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından otellerdeki servis tabağı taşıma arabaları için en kaliteli plastik örtüleri modelleri en uygun ordövr arabası örtüsü toptan ordövr arabası muhafaza çadırı satış listesi ordövr arabası örtüsü fiyatlarıyla ordövr arabası dolu servis tabakla

Tabak Taşıma Arabası / Koruyucu Örtü

Satış fiyatı 4.183,66 TL
İndirim
tabak-tasima-arabasi-koruyucu-ortu-alt-31b4-4.jpg
Açıklama

Ordövr Arabası Örtüsü A 462 20

*Tabak Taşıma, Koruyucu Örtü.

*63*73*175cm. Branda.

*Koruyucu örtü bütün modellere uygulanır.

*Sağlık şartlarına uyumlu, ölçülere göre hazırlanmış şeffaf branda örtü.

*Koruyucu örtü herhangi bir aparata ihtiyac duymadan Saray modelde kullanılabilmektedir. Standart ve Ekonomik *modellerde kullanabilmek için ekstra aparat gerektirmektedir. Aparat ayrıca ücretlendirilir.

Ordövr Arabası Örtüsü - Meze Tabağı Servis Arabası Koruma Örtüsü
 - Tabak taşıma arabası koruyucu örtüsü servis tabaklarını taşıma arabalarının içindeki yiyecekleri korumak için üretilmiştir - Ordövr servis arabası porselen tabak taşıma arabası pasta tabağı servis arabası koruyucu örtüsü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Uygun olduğu tabak taşıma arabaları ordövr tabağı servis arabaları porselen tabak servis arabalarıyla kullanılır - Ordövr servis arabası porselen tabak taşıma arabası pasta tabağı servis arabası koruyucu örtüsü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Özellikle A46202 porselen porselen yemek tabağı servis tabağı pasta servis tabağı taşıma arabasıyla kullanılır - Ordövr servis arabası porselen tabak taşıma arabası pasta tabağı servis arabası koruyucu örtüsü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Ordövr arabası örtüsünün ölçüleri; 175x73x63 cm.dir - Ordövr servis arabası porselen tabak taşıma arabası pasta tabağı servis arabası koruyucu örtüsü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Ayrıca özel ölçülü endüstriyel mutfak arabalarının naylon koruma örtülerini (1,2,3,4,5,6,7,8 katlı servis arabası örtüsü) şeffaf naylon çadırlarının imalatını da yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3-5 metrelik her ölçüde endüstriyel mutfak arabası naylon koruyucu örtüsü imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ordövr Arabası Örtüsü A 462 20