Tavuk Pilav Arabası TPA10:Tavuklu pilav satış arabaları seyyar pilav arabalarından tekerlekli tavuk pilav arabasının imalatı profesyonel tavuk pilav arabaları fabrikası üretimi kaliteli tekerleği olan tavuklu pilav satış arabasıdır.Paslanmaz krom çelikten tavuklu pilav arabası haricinde ahşap pilav satış arabası imalatını da yapıyoruz - Tavuk pilav arabası imalatı-satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli tavuk pilav arabaları modelleri en uygun tavuk pilav arabası fiyatı toptan 1 2 3 4 tekerlekli tavuk pilav arabası satış listesi tüplü ısıtıcılı tavuk pilav arabası fiyatlarıyla kampanyalı tavuk pilav arabası satıcısı

Tavuk Pilav Arabası

Satış fiyatı 51.157,74 TL
İndirim
Açıklama

Tavuk Pilav Arabası TPA10

Tavuk Pilav Satış Arabası - Seyyar Pilav Arabası - Tavuk pilav arabası imalatı-satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pilav satış arabası 4 tekerleklidir.

Tavuk pilav arabasının yüksekliği 135 cm genişliği 120 derinliğiyse 65 cm.dir - Tavuk pilav arabası imalatı-satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sulu benmari sistemli pilav arabası imalatı paslanmaz malzemeyle yapılmıştır.

Tavuk Pilav Arabası TPA10:Tavuklu pilav satış arabaları seyyar pilav arabalarından tekerlekli tavuk pilav arabasının imalatı profesyonel tavuk pilav arabaları fabrikası üretimi kaliteli tekerleği olan tavuklu pilav satış arabasıdır.Paslanmaz krom çelikten tavuklu pilav arabası haricinde ahşap pilav satış arabası imalatını da yapıyoruz - Tavuk pilav arabası imalatı-satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz