Tekli Slush Makinesi ST24:Büfeler için profesyonel tekli slush makinesi modelleri restoranlarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik tekli slush makinesi fiyatları imalatçılarından sağlam tekli slush makinesi satışı telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli tekli slush makineleri modelleri en uygun tekli buzlaş makinesi toptan tekli karlı buzlu makinesi satış listesi tekli granita makinesi fiyatlarıyla tekli karlamaç makinesi üretimi karlı buzlu makinesi modelleri buzlaş makinesi satışı

Tekli Slush Makinesi

Satış fiyatı 42.661,08 TL
İndirim
Açıklama

Tekli Slush Makinesi ST24

Tekli slush makinesi;

* Ölçüleri: 200x510x830 mm - Tekli slush makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 21.5 kg
* Güç: 500 kcal
* Bar, restoran, otel ve benzeri yerlerde kullanılmak için dizayn edilmiştir - Tekli slush makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Meye suyunu ufak buz parçaları haline getirir
* Çıkartılabilen hazne
* 10 litrelik şoka dayanıklı polikarbon hazne - Tekli slush makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gece bekleme modu
* Led hazne aydınlatması

* Büfelerde buzlu içecek makinası olarak kullanılan bu profesyonel 10 litrelik haznesi olan tekli slush makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, tekli slush makinesi yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir - Orijinal tekli slush makinesi yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tekli Slush Makinesi ST24:Tekli slush makinesi karlamaç makineleri karlı buzlu şerbetlik modellerinden 10 litrelik kavanozlu ice slush buzlaş makinaları fabrikası üretimi karlı buzlu şerbetini buzlaştırarak granita buzlu içecek haline getiren 20*51*83 cm ölçülerinde 21 kg ağırlığında tekli slush makinesidir - Tekli slush makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde böyle bir tekli slush makinesi var ve arızalıysa veya tekli slush makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tekli slush makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize tekli slush makinesi bakımını onarılacak tekli slush makinesi tamirini servisini yaptırabilir, tekli slush makinesi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel tekli slush makinesi bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.