Tel Çamaşır Arabası A507:Otellerde kirli çamaşırları taşımak için profesyonel tel çamaşır arabası fiyatları hastanelerde kirli çamaşır toplamada kullanıma uygun kaliteli ekonomik telden çamaşır arabası modelleri yurtlar için endüstriyel tel çamaşır arabası teknik şartnamesi sanayi tipi çamaşırhanelerde kullanılan tel kafesli çamaşır arabası fiyatı özellikleri pansiyon tipi tel çamaşır arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından tekstilciler için en kaliteli tel çamaşır arabaları modelleri otellerde kullanıma en uygun tel kafesli çamaşır arabası toptan tekerlekli çamaşır arabası satış listesi tel çamaşır taşıma arabası fiyatlarıyla yurtlar için tel çamaşır toplama

Tel Çamaşır Arabası

Satış fiyatı 17.861,45 TL
İndirim
Açıklama

Tel Çamaşır Arabası A507

KAPLAMALI TEL ÇAMAŞIR ARABASI - TEKERLEKLİ KAPLAMALI TEL ÇAMAŞIR ARABASI

Tekerlekli tel çamaşır arabası sepeti, kaplamalı telden imal edilmiştir
507 Ölçüleri 80x60x82 cm dir
Tel çamaşır sepeti; fırın boyalı, tekerlekli taşıyıcı sistem üzerine oturtulmuştur

 Tel çamaşır arabası dayanıklı malzemeden üretilmiştir
 
Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; tekerlekli tel çamaşır arabası üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Tekerlekli ve telden çamaşır arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel Çamaşır Arabası A507: Tel çamaşır arabaları, çamaşır toplama ihtiyacı olan; çamaşırhaneye sahip her yerde; tel otel çamaşır arabası, tel hastane çamaşır arabası, tel askeriye çamaşır arabası, tel yurt çamaşır arabası olarak çamaşır toplama, çamaşır dağıtma için kullanılır. Tel çamaşır arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.