Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8:Küçük mayonez mikseri krema mikseri arıyorum diyorsanız, mekanik hız kontrollü bu planet mikseri çok seveceksiniz. Mayonez mikserinin satışı için proje@mutfakmalzemeleri.com
En kaliteli karıştırıcı çırpıcı mayonez krema pastane mikserlerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Satış fiyatı 41.887,50 TL
İndirim
Açıklama

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8

Stand Mikser Hız Kontrollü 220V

* Kapasite: 8 Litre Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paket ölçüsü M3: 50x32x53 cm
* Paket ağırlığı: 18 Kg
* Motor gücü: 0,30 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç kaynağı: 220V
* Hız kademe ayarlı, çırpma, yoğurma ve püre başlıkları dahildir
* Şeffaf kapak ile ürünü izleyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazan yerinden çıkıp temizliği kolaylaştırmaktadır

Tezgah Üstü Krema Mayonez Mikseri B-8:Hız kontrollü tezgah üstü model bu krema mayonez çırpma mikseri 8 litre kapasitelidir - Tezgah üstü krema mayonez mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.