Tıbbi Malzeme Arabası PROCART 1251: Hastane gibi sağlık kuruluşlarında tıbbi malzemelerin taşınması için kullanılan, kaliteli plastikten üretilmiş malzeme arabası modelidir. Ürün hakkındaki tüm sorularınızı aşağıdaki kutucuktan iletebilirsiniz. proje@mutfakmalzemeleri.com

Fabrikasından tıbbi malzeme arabası modelleri malzeme arabası üreticileri toptan plastik malzeme arabası fiyatlarıyla tekerlekli malzeme arabası satıcısı

Tıbbi Malzeme Arabası

Satış fiyatı 16.605,00 TL
İndirim
Açıklama

Tıbbi Malzeme Arabası PROCART 1251

- Hastane ve çeşitli sağlık kuruluşlarında tıbbi malzeme taşınması ve tıbbi atıkların toplanması hizmetlerinde pratiklik ve standart sağlar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Kolayca hareket edebilen sessiz, tamponlu ve frenli tekerlekleri sayesinde çapmalara karşı dayanıklıdır.

- Opsiyonel aksesuarı ile atık bölmenizi 2 x 60 lt olarak kullanma imkanı sunar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Komple gövde yapısının plastik olması, iç ve dış mekan kullanımlarına olanak sağlar, su ile yapılan temizliklerden hiç bir şekilde etkilenmez ve paslanma yapmaz.

- Ürünün hammaddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzeme kullanılmıştır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Ürünün ölçüleri 54 x 105 x 112 cm ve ağırlığı 37 kg'dır. 300 kg'lık taşıma kapasitesi bulunmaktadır.

Tıbbi Malzeme Arabası PROCART 1251: Bu model malzeme arabalarının dışında aynı imalatı yapılmış temizlik arabalarının satışı da mevcuttur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz