Toptan Tabldot Tabağı 430 KROM 060:Fabrikalar için profesyonel tabldot yemek tabağı fiyatları kullanıma uygun kaliteli ekonomik inox tabldot tabak modelleri personel yemekhaneleri için endüstriyel 5 gözlü tabldot tabağı teknik şartnamesi şantiyelerde işçilere yemek dağıtımında kullanılan 4 bölmeli tabldot tabakları fiyatı özellikleri 5 bölmeli toptan tabldot tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir parlatılır
proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli paslanmaz tabldot tabakları modelleri yurt yemekhanelerine en uygun tabldot yemek tabağı toptan 5 bölmeli tabldot tabağı satış listesi 4 gözlü yemek servis tabağı fiyatlarıyla 5 gözlü personel-işçi yemek tabağı satıcısı telefon

Toptan Tabldot Tabağı

Satış fiyatı 13.024,44 TL
İndirim
Açıklama

Toptan Tabldot Tabağı 430 KROM 060

 * Fabrika yemekhanelerinde inoks tabak personel şantiyelerinde işçi yemek tabağı olarak kullanılan tabldot tabağının paketinde 100 adet paslanmaz tabak vardır - 5 bölmeli toptan yemek tabağı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Toptan tabldot tabağının imalatı 0.60 mm. kalınlığındaki 430 kaliteli paslanmaz saçtan yapılmıştır

 * 5 gözlü olup dikdörtgen 4 gözü yemek koymak için, yan tarafındaki uzun bölmesi ise çatal-kaşık-bıçak koymak içindir - Toptan paslanmaz self servis tabağı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tabldot yemek servis tabağı sanayi tipi bulaşık makinalarında yıkanmaya uygundur

 * 28X41 cm. ölçülerindeki işçi yemek tabağı dayanıklıdır - İnox işçi yemek tabağı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Toptan Tabldot Tabağı 430 KROM 060:100 adetlik toptan tabldot tabağı paketinin imalatı 430 kalitedeki 0.60 mm. kalınlığındaki paslanmaz saçtan endüstriyel yemek tabakları fabrikası üretimi 5 bölmeli (4 bölmesi sulu yemekler) 1 gözü ise çatal kaşık bıçak koymak için yapılmış sanayi tipi yemek tabağıdır - 5 gözlü toptan tabldot tabağı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.