Trabzon Ekmek Dilimleme Makinesi

Trabzon Ekmek Dilimleme Makinesi Çeşitleri Üreticileri EMP.3002:Trabzon ekmek dilimleme makinesi paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Bu Trabzon ekmek dilimleme makinesi fırınlarınızda, paketli ekmek imalat atölyelerinizde eşit dilimli trabzon ekmekleri hazırlayıp müşterilerinize sunma imkanı sağlar - Trabzon ekmek dilimleme makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
 Trabzon Ekmek Dilimleme Makinesi:Trabzon ekmek dilimleme makinesi paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sağlar.Bu Trabzon ekmek dilimleme makinesi ekmek fırınlarınızda,paketli ekmek imalat atölyelerinizde eşit dilimli trabzon e
Satış fiyatı 55.158,50 TL
İndirim
Açıklama

Trabzon Ekmek Dilimleme Makinesi EMP.3002

 * Trabzon ekmek dilimleme makinesinin motor gücü 0.37 kw - 220 V olup, ebatları 700x800x1100mm., ağırlığı ise 132 kg.dir - Trabzon ekmek dilimleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 24 adet bıçağı olan bu trabzon ekmek dilimleme makinesi 500 mm uzunluğu, 170 mm yüksekliği, 20 mm dilim kalınlığı olan ekmek dilimleri hazırlar

 * Trabzon ekmek dilimleme makinesi paslanmaz çelik bıçakları ile uzun ömürlü ve ergonomiktir - Trabzon ekmek dilimleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Trabzon ekmek dilimleme makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, trabzon ekmek dilimleme makinesi yedek parçaları (ekmek kesme bıçakları, kayışı, motoru, ekmek iticisi, ekmek sürme kolu, rulmanları v.b. parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal trabzon ekmek dilimleme makinesi yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir trabzon ekmek dilimleme makinesi var ve arızalıysa veya fırın, ekmek üretim atölyesi tipi trabzon ekmek dilimleme makinenizin bakıma ihtiyacı varsa; trabzon ekmek dilimleme makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize trabzon ekmek dilimleme makinesinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Trabzon ekmek dilimleme makinesi tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Trabzon Ekmek Dilimleme Makinesi EMP.3002: Trabzon ekmek dilimleme makinesi paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Bu Trabzon ekmek dilimleme makinesi ekmek fırınlarınızda, paketli ekmek imalat atölyelerinizde eşit dilimli trabzon ekmekleri hazırlayıp müşterilerinize sunma imkanı sağlar - Trabzon ekmek dilimleme makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.