227 Litrelik Uğur Derin Dondurucu (200 LT) UED 280:Derin dondurucuya adını veren Uğur Soğutma'nın üretimi bu sandık tipi derin dondurucu yerli malı olarak Türkiye'de üretiliyor. Uğur derin dondurucu en aşağı 2 yıl garantili olarak satılıyor - Blok Kapaklı Sebze Et Meyve Derin Dondurucusu proje@mutfakmalzemeleri.com
Blok kapaklı en kaliteli Uğur 100-200-300-400-500-600 litrelik derin dondurucuların en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749

227 Litrelik Uğur Derin Dondurucu (200 LT)

Satış fiyatı 23.097,60 TL
İndirim
Sandık tipi 227 litrelik Uğur derin dondurucuların en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370759
Açıklama

227 Litrelik Uğur Derin Dondurucu (200 LT) UED 280

* Enerji sınıfı: E Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 98,4 cm
* Derinlik: 70 cm
* Yükseklik: 89,5 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 227 lt
* Enerji tüketimi: 206,02 kwh/Yıl
* İklim sınıfı: T Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutucu gaz: R600a
* Standart sepet: 1 adet
* Sıcaklık aralığı: -15/-25 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 51 kg
* Elektrik kesintisinde koruma süresi: 48 saat
* Günlük dondurma kapasitesi: 18 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Doğadan ilham alarak tasarlanan, farklı renklerdeki seçenekleriyle dilediğiniz Uğur derin dondurucuya sahip olabilirsiniz
* Dış boyutları aynı olmasına rağmen iç boyutu %25'e varan ekstra genişlik kolaylığı
* Her Uğur derin dondurucu sağlam gövde yapısına sahiptir ve uzun yıllar dayanır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Uğur derin dondurucu üzerinde bulunan kademeli sıcaklık ayarı sayesinde derin dondurucunuzu istenilen soğuklukta çalıştırabilirsiniz. Dolayısıyla içine koyduğunuz gıda türlerine göre ısıyı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz
* Yüksek ısı alarmı sayesinde derin dondurucunuz yaşanabilecek herhangi bir ani ısı yükselişinde sizi anında kırmızı ışıkla uyarır, önlem almanız için size fırsat sağlar
* Ani elektrik kesintilerini dert etmek yok. Elektrik olmadığında bile 48 saate kadar yiyeceklerinizi bozulmadan saklamaya devam eder Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Düşük ses seviyesiyle sessiz çalışır
* 80 mm ince gövde duvarları sayesinde aynı dış boyutlara sahip derin donduruculara göre %25'e varan daha geniş iç hacim imkanı
* Hızlı şoklama fonksiyonuyla gıdalarınızı hızlı bir şekilde şoklayabilir, herhangi bir bozulmaya uğramadan koruyabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derin dondurucunun kapağını açtığınız her an otomatik yanan ışığıyla ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz
* R600a çevre dostu gaz ozon tabakasına zarar vermez, uluslararası çevre regülasyonlarına uygundur. Doğayı, dolayısıyla geleceğimizi korur
 * Uğur derin dondurucu en aşağı 2 yıl garantili olup (dönemsel olarak 7 yıl garanti uygulaması olabilir) derin dondurucu yedek parçaları (termostatı, fan motoru, düğmesi, lambası v.b. derin dondurucu parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Ayrıca elinizde böyle bir derin dondurucu var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli derin dondurucu tamircilerinden oluşan teknik servisimize derin dondurucuların tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Uğur derin dondurucu-endüstriyel buzdolabı tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Derin dondurucuyla ilgililer:100 litrelik derin dondurucu, endüstriyel derin dondurucu, dondurma makinaları, sanayi tipi buzhane, derin dondurucu tamiri, derin dondurucu nasıl çalışır, çekmeceli derin dondurucu servisi, derin dondurucu nasıl temizlenir, en ucuz derin dondurucular, derin dondurucu fiyatları, endüstriyel soğuk oda fiyatları, derin dondurucu kullanma talimatı - Kasaplar marketler yemekhaneler için soğutmalı kıyma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

227 Litrelik Uğur Derin Dondurucu (200 LT) UED 280: Derin dondurucuya adını veren Uğur Soğutma'nın üretimi bu sandık tipi 227 litrelik derin dondurucusu yerli malı olarak Türkiye'de üretiliyor. Uğur derin dondurucu en aşağı 2 yıl garantili olarak satılıyor - Sebze Et Meyve Derin Dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz