Uzun Döküm Brülör

Uzun Döküm Brülör M.D005.05 Özellikleri / Malzemesi 8.5 cm Döküm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Uzun Döküm Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg-Lng Brülör Dikey 1 No Takım modelleri fiyatları, toptan Uzun Döküm Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Uzun Döküm Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Uzun Döküm Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Uzun Döküm Brülör Kullanışlı ekonomik endüst
Satış fiyatı 1.009,01 TL
İndirim
Açıklama

Uzun Döküm Brülör M.D005.05

Lpg-Lng Brülör Dikey 1 No Takım  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
8.5 cm
Döküm olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Uzun Döküm Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Uzun Döküm Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Uzun Döküm Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Uzun Döküm Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.