Wok Ocağı TC.7WG400:Asya mutfağından gelen yüksek ateşte sebze sotelemek noodle pişirmek için tasarlanmış profesyonel endüstriyel wok ocağı 40x70x30 cm ölçülerindeki modellerindendir.Kaliteli paslanmaz çelikten üretilen wok tava ocağı fiyatları ekonomiktir.Ocağı kullanarak çin yemekleri pişirmek teknik şartnamesine uygun yapıldığında uzun süre dayanıklı lpg veya doğalgaz uyumlu sanayi tipi wok ocağı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu alev denetleme tertibatlı wok tava oturtmalı ocağın bakımı nasıl yapılır yüksek ateşli kullanılır temizlenir gözü sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır.Wok gözlü ocakla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli wok ocağı modelleri asya yemekleri pişirmeye en uygun wok tava ocağı toptan noodle ocağı satış listesi wok oturtmalı ocak fiyatlarıyla wok ocağı satıcısı

Wok Ocağı

Satış fiyatı 23.562,00 TL
İndirim
Açıklama

Wok Ocağı TC.7WG400

- Ölçüler; 40x70x30 cm
- Ağırlık; 22 kg 
- Güç; 18 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
- DG sarfiyat; 1,87 m³
- Basınç; 20 mbar
- Paslanmaz çelik
- Yüksek güçlü, pik döküm brülör
- Alev denetleme tertibatı
- Pilot alev sistemi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
- LPG veya Doğal Gaz uyumlu
- Kolay temizlenir
- Set üstü veya dolaplı kullanıma uygundur

Wok Ocağı TC.7WG400:Endüstriyel wok ocağı modellerinden olan bu endüstriyel kullanıma uygun profesyonel wok ocağının imalatı paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup 40x70x30 cm.dir. Wok ocağı lpg veya doğalgaz ile kullanıma uygundur - Wok ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.