Wok Ocak Yanıcısı

Wok Ocak Yanıcısı Üreticileri M.D029.03 Özellikleri / Malzemesi 18 cm Delikli olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Wok Ocak Yanıcısı üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Vok Brülör modelleri fiyatları, toptan Wok Ocak Yanıcısı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Wok Ocak Yanıcısı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Wok Ocak Yanıcısı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Wok Ocak Yanıcısı Kullanışlı ekonomik endüst
Satış fiyatı 1.292,80 TL
İndirim
Açıklama

Wok Ocak Yanıcısı M.D029.03

Vok Brülör  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
18 cm
Delikli olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Wok Ocak Yanıcısı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Wok Ocak Yanıcısı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Wok Ocak Yanıcısı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Wok Ocak Yanıcısı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.