4 Kaplık Yemek Servis Tezgahı BTEB714FN:Fabrika yemekhaneleri için dekoratif yemek servis tezgahı fiyatları öğrenci yurdu yemekhanelerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik fiyatlı yemek servis tezgahı imalatçıları kantinler için dekoratif yemek servis tezgahı modelleri otellerde kullanılan uygun fiyatlı özel ölçülü yemek servis tezgahı fiyatı özellikleri sıcak tabldot yemeği servisi için yemek servis tezgahı fabrikası yemek servis tezgahı bakımı nasıl yapılır nasıl temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli 4 kaplık yemek servis tezgahları modelleri personele sıcak yemek dağıtımına en uygun dolaplı yemek servis tezgahı toptan 4 kaplık yemek servis tezgahı satış listesi dört gastronomluk yemek servis tezgahı fiyatlarıyla 4 gn. kapl

4 Kaplık Yemek Servis Tezgahı

Satış fiyatı 58.264,80 TL
İndirim
4 Kaplı Yemek Servis Tezgahı:Personele sıcak tabldot yemeği servisi için 4 kaplı endüstriyel yemek ısıtıcılı yemek servis benmarilerinin 2-3 bölmeli yemek sıcak tutucu 4-5 gastronomlu elektrikli gazlı yemek servis benmarisi set üstü ve dolaplı yemek serv
Yemek Servis Tezgahı Öksürük Camı:Endüstriyel yemek ısıtıcılarının servis camları yemek servis benmarilerinin öksürük camları yemek sıcak tutucu camı set üstü ve dolaplı yemek servis tezgahlarının standları ve öksürük camları en uygun fiyatlarıyla satışı
Açıklama

4 Kaplık Yemek Servis Tezgahı BTEB714FN

* Sıcak yemek servis tezgahının altında kapakları olmayan açık dolap vardır - 4 gastronom kaplık sıcak yemek servis tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne kapasitesi: GN 4/1
* Toplam güç: 3x1000 W
* Ölçüleri: 1470x700/1000x850/1245 mm
* Ağırlık: 99 kg - 4 gastronom kaplık sıcak yemek servis tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 220 Volt 50 Hz elektrikle çalışır
* Yemek servis tezgahının fiyatına GN küvetleri dahil değildir
* Kullanımınıza en uygun gastronom kapları seçerek ayrıca satın alabilirsiniz - 4 gastronom kaplık sıcak yemek servis tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yemek servis tezgahının çalışma sıcaklığı: +30 ile +90 °C derece arasındadır
* Yapışkanlı silikon rezistansı olan yemek ısıtma sistemi termostatik ısı kontrollüdür
* Isıtma sistemi benmari haznesinin dış tabanına yapıştırılmış 3 adet 1000 watlık rezistansla çalışır
* Sıcak yemek dağıtma tezgahının yapışkanlı silikon rezistansları sayesinde susuz kalınca rezistans arızası-patlaması önlenmiş olur - 4 gastronom kaplık sıcak yemek servis tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dolayısıyla sulu sistem-dıştan yapıştırmalı bu benmarinin kullanımı hem güvenli hem de rahattır
* Sıcak yemek dağıtma tezgahının gövdesi ve panelleri paslanmaz çelikle üretilmiştir
* Yemek servis tezgahının ön tarafında yemek tabağı-servis tepsisi kaydırma standı vardır
* Öksürük perdesi olarak da geçen servis rafı camı ve cam servis rafı ayağı aksesuarlıdır - 4 gastronom kaplık sıcak yemek servis tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yemekleri ısıtma-sıcak tutma sistemi sulu benmari şeklindedir
* Benmari haznesinin imalatı tek parça ve presle basılarak yapılmıştır, hijyeniktir kolay temizlenir
* Yemek servis tezgahının sulu benmari haznesinde boşaltma vanası vardır
* Benmarinin temizlik zamanlarında hazne içerisindeki suyu rahatlıkla boşaltabilirsiniz - 4 gastronom kaplık sıcak yemek servis tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcak yemek dağıtma tezgahı 2 yıl garantili satılmakta olup, sanayi tipi yemek ısıtma benmarileri yemek ısıtıcı sıcak tutucu tezgahların yedek parçaları (termostatı,yemek küvetleri,yapışkanlı rezistansı,tepsi kaydırma standı,öksürük camı,gastronom kapları,servis camı, v.b. yemek ısıtma-dağıtma tezgahı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal endüstriyel yemek sıcak tutucu benmari-yemek servis tezgahı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Standart üretim yemek ısıtma tezgahının haricinde özel ölçülü benmarilerin (1,2,3,4,5,6,7,8 gastronom kaplı) kaydırma standlı tabldot dağıtma tezgahlarının camlı servis raflı sıcak yemek servis benmarilerinin de imalatını yapıyoruz. İmalatçısından 1-1,5-2-2,5-3 metrelik her ölçüde endüstriyel yemek dağıtma tezgahları-sıcak soğuk benmari imalatçısı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

4 Kaplık Yemek Servis Tezgahı BTEB714FN:Sıcak Yemek Servis Tezgahları bölümündeki bu 4 gözlü yemek servis benmarisi haricinde masa üstü tek kaplı benmari iki yemek hazneli benmariler tepsi kaydırmalı üç kaplı yemek servis ünitesi 4 gastronomlu yemek dağıtma tezgahı 5 kaplı personel yemeği dağıtım masası 6 kaplı self servis ünitesi 7 kaplı lokanta tipi yemek üniteleri 8-9-10 küvetli benmariler ve istediğiniz ölçüde özel üretim sıcak yemek ısıtıcısı imalatımız vardır - 4 gastronom kaplık sıcak yemek servis tezgahı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.