Yer Ocağı Tavası

Yer Ocağı Tavası M.D145.03 Özellikleri / Malzemesi 60x60 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Yer Ocağı Tavası üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pislik Tavası modelleri fiyatları, toptan Yer Ocağı Tavası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yer Ocağı Tavası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yer Ocağı Tavası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yer Ocağı Tavası Kullanışlı ekonomik endüstriy
Satış fiyatı 1.535,59 TL
İndirim
Açıklama

Yer Ocağı Tavası M.D145.03

Pislik Tavası  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
60x60
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yer Ocağı Tavası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yer Ocağı Tavası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yer Ocağı Tavası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yer Ocağı Tavası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.