Yükseklik Ayarlı Ayak

Yükseklik Ayarlı Ayak M.D129.09 Özellikleri / Malzemesi 40x40 M 16 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Yükseklik Ayarlı Ayak üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Rotil Ayak Plastik modelleri fiyatları, toptan Yükseklik Ayarlı Ayak çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Yükseklik Ayarlı Ayak Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yükseklik Ayarlı Ayak Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yükseklik Ayarlı Ayak Kullanışlı eko
Satış fiyatı 81,08 TL
İndirim
Açıklama

Yükseklik Ayarlı Ayak M.D129.09

Rotil Ayak Plastik  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
40x40
M 16 olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yükseklik Ayarlı Ayak fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yükseklik Ayarlı Ayak modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yükseklik Ayarlı Ayak fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yükseklik Ayarlı Ayak alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.