Yuvarlak Fırın Tepsisi

Yuvarlak Fırın Tepsisi OZB-3901
Özellikleri / Malzemesi Yuvarlak Fırın Tepsi 28 cm ebadında 6 cm derinliğinde üretilmiştir. Endüstriyel imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Fırın Tepsisi modelleri fiyatları, toptan Fırın Tepsisi çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Açıklama

Yuvarlak Fırın Tepsisi OZB-3901  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yuvarlak Fırın Tepsi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ebat: 28 cm

Derinlik: 6 cm

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel paslanmaz Fırın Tepsisi fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yuvarlak Fırın Tepsisi modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Fırın Tepsisi fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Fırın Tepsisi alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.