x 


Self Servis Meze Dolabı

Profesyonel led aydınlatmalı meze dolabı modelleri kaliteli ekonomik self servis meze dolabı fiyatları çift taraflı meze dolabı teknik şartnamesi uygun soğuk meze dolabı fiyatı özellikleri
Self Servis Meze Dolabı S4N:Her iki taraftan açılan kapıları sayesinde kolay servis imkanı sağlayan profesyonel soğuk meze dolabı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmazdan yapılan led ışıklı meze dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı self servis meze dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu saladbar bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kapıları sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Tapas soğuk meze dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 26.888,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çift Taraflı Kapaklı Self Servis Meze Dolabı S4N

* Led aydınlatmalı
* Self servis imkanı sağlayan her iki taraftan açılır kapılar
* Kolay temizlenebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Kapasite: GN 4 x 1/3-40
* Erişim: Ön ve arka
* 2 önde ve 2 arkada açılır kapılar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Isı: +2/+6
* Voltaj / Güç: 230V / 155W
* Net ağırlık: 40 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Paketli ağırlığı: 50 kg
* Net ölçüleri: 1085x395x245 mm
* Paketli ölçüleri: 1200x460x405 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Profesyonel led ışıklandırmalı meze dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, yedek parçaları (kapıları, led ışığı v.b. meze dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal self servis meze dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını, tamirini ve servisini yaptırabilir, meze dolabı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel meze dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Self Servis Meze Dolabı S4N:Arka ve ön kısımda açılır kapıları sayesinde rahat ve kolay erişim imkanına sahip soğutucu dolap çeşitlerinden meze, salata gibi +2/+6 derecede tutulması gereken her türlü yiyecek dolabının imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı meze dolabı modelidir - Self servis meze dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok