x 


Soğuk Meze Teşhir Ünitesi

Fabrikasından en kaliteli soğuk meze teşhir üniteleri modelleri üreticisinden meyhanelere en uygun soğuk meze teşhir ünitesi toptan soğuk salata teşhir ünitesi satış listesi meze teşhir ünitesi fiyatlarıyla soğuk meze dolabı satışı
Soğuk Meze Teşhir Ünitesi 7919.PZC54.00:Et balık restoranlarında meze sergilemek için profesyonel meze dolabı modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından meyhanelerde müşteriye mezeleri göstermek aynı zamanda soğuk muhafaza etmek amaçlı kullanılan meze dolabı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi meze teşhir dolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu meze dolabı bakımı nasıl yapılır gastronomla mezeler nasıl dizilir temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi bakımı son derece kolaydır. Soğuk meze teşhir ünitesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 33.298,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soğuk Meze Teşhir Ünitesi 7919.PZC54.00

* Ölçüler: 34x178x44 cm
* Net ağırlık: 60 kg
* Brüt ağırlık: 75 kg
* Hacim: 0,3000 m3 
* Kapasite: 9x GN1/4
* Tip: elektrikli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma kapasitesi: 160 W
* Soğutucu gaz: R134a - 200gr
* Elektrik gücü: 0,20 kW
* Volt: 220-240 V
* Frekans: 50 Hz
* Maksimum gürültü: 60
* Koruma sınıfı: IPX5 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İç ve dış gövde paslanmaz çelik
* Monoblok gövde ve 35-38 kg/m3 yoğunlukta çevre dostu poliüretan izolasyon
* Çalışma derecesi +2/+8 °C
* Statik soğutma sistemli
* Dijital termometre: termostat kontrollü ve dış yüzeyde dijital derece göstergeli
* Çalışma şartları; Dış ortam sıcaklığı: +43 °C ve %65 bağıl nem
* 4 adet GN 1/4x150, 1 adet GN 1/2x150 kap alabilir

* Profesyonel soğuk meze teşhir ünitesi 2 yıl garantili satılmakta olup, meze dolabı yedek parçaları (motoru, vb.)10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal meze dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir soğutucu dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize soğutucu dolabınızın bakımını tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel soğuk meze teşhir ünitesi bakımı,onarımı,servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğuk Meze Teşhir Ünitesi 7919.PZC54.00:Müşteriye mezeleri sergilemek için tezgah üstü teşhir dolapları salata teşhir üniteleri set üstü soğutucu dolapları modellerinden kaliteli soğuk meze teşhir ünitesinin imalatı profesyonel set üstü soğuk teşhir dolabı fabrikası üretimidir - Profesyonel soğuk meze teşhir ünitesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok