x 


Standart Boy Streç Film Aparatı

İmalatçısından İndirimli Standart Boy Streç Film Aparatı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Standart Boy Streç Film Aparatı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Standart Boy Str
Standart Boy Streç Film Aparatı PAL-4512-1 Özellikleri / Malzemesi Mikro streç aparatı 45 cm 300 mt standart Beyaz olarak üretilmiştir. Endüstriyel Standart Boy Streç Film Aparatı imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Mikro streç aparatı 45 cm 300 mt standart modelleri fiyatları, toptan Standart Boy Streç Film Aparatı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 241,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Standart Boy Streç Film Aparatı PAL-4512-1

Mikro streç aparatı 45 cm 300 mt standart  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Mikro streç aparatı 45 cm 300 mt standart
Beyaz olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Standart Boy Streç Film Aparatı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Standart Boy Streç Film Aparatı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Standart Boy Streç Film Aparatı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Standart Boy Streç Film Aparatı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok