x 


Su Sebili Damacana Kapağı

İmalatçısından en kaliteli su sebili damacana takma kapakları modelleri suyu yere dökmeden sebil takmaya en uygun su sebili damacana kapağı toptan su sebili yaylı damacana kapağı satış listesi su sebili damacana kapağı fiyatlarıyla su sebili damacana kap
Su Sebili Damacana Kapağı Çeşitleri Üreticileri ADK91: Damacanalı su sebiline yere su dökmeden damacana takmak için profesyonel su sebili damacana kapağı fiyatları sıcak soğuk sebile kolay damacana takmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik su sebili damacana kapağı modelleri ev tipi su sebili için su sebiline damacana takma plastik kapağı teknik şartnamesi iş yeri su makinelerinde kullanılan endüstriyel su sebili damacana kapağı fiyatı özellikleri 19 lt.lik su damacanaları için paslanmaz yaylı plastik kapak fabrikası su sebili yaylı damacana kapağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 80,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Sebili Damacana Kapağı ADK91

Damacanalı Su Sebilleri İçin Yaylı Tapalı Damacana Kapağı

Damacana kapağı koku yapmayan özel plastik malzemeden imal edilmiştir,
Su Sebili Damacana kapağı yaylı tapalı olup, damacanayı su sebiline takarken yere su dökülmesini en az düzeyde tutar
Damacana kapağının tapayı itici yayı paslanmaya dayanıklı boya kaplamalı yaydır.
Su Sebili Damacana kapağını Defalarca kullanabilirsiniz,
Damacana kapağı standart 19 litrelik su damacanalarına uyumludur

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; su sebili su damacanası kapağı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Su sebillerine damacana takarken su damacanasından etrafa dökülen sulardan şikayetçiyseniz bu damacana kapağı çok işinize yarayacak. Defalarca damacanadan damacanaya aktararak kullanabileceğiniz bu damacana kapağının ortasındaki deliğe paslanmaz yay vasıtasıyla baskı uygulayan tapa; damacanayı ters çevirdiğinizde damacanadaki suyun olduğu gibi yere dökülmesini engeller, su dökülmelerini en aza indirirsiniz.

Su Sebili Damacana Kapağı ADK91:Ayrıca; su sebilinizin su dağıtım başlığına normal su damacana kapaklarında olduğu gibi baskı uygulamadığından, su sebilinizin parçalarının kırılmasını engeller, sadece kırık su sebili yedekparçalarına ödeyeceğiniz fiyatlardan misli misli kazanırsınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok